Prodlužování a zhušťování řas

dc_rasy_salon_jasmin_2014 (1)Tato technika se stala velmi lukrativní a žádanou kosmetickou službou dnešní doby. Prodloužení a zhuštění řas je nový revoluční produkt, který Vám dovolí splnit si Váš sen mít dlouhé, husté, neodolatelné, ale přitom k nerozeznání přirozené řasy.

Nejedná se o tradiční umělé řasy, ale o jednotlivé syntetické řasy, které se aplikují na řasy přírodní jednotlivě (tzv.řasa na řasu) proškolenou stylistkou. Hlavní zásadou při aplikaci řas, je používání kvalitních produktů, které mají všechny zákonem stanovené atesty a jsou tedy testované Státním zdravotním ústavem v Praze. Podléhají přísným normám EU.

dc_rasy_salon_jasmin_2014 (2)Na první aplikaci je vhodné přijít nenalíčená (řasenka, stíny, linky) make-up či pudr nevadí. V den aplikace nenanášejte oční krém! Řasy by se zamastily a aplikace by mohla být problematická. Doporučuje se, umýt si den předem oči mýdlem, aby se odstranila mastnota.

Před aplikací se dohodneme, jaký vzhled a hlavně, jakou délku by jste si přála. Určitě Vám ale doporučím, jaká délka by pro Vás byla nejvhodnější s ohledem na Vaše řasy. Při výběru kratších řas, se používají většinou 2 délky, u delších 3 nebo více délek. Mohu Vám také nabídnou různé šířky řas,zakřivení, zdobení kamínky Swarovski, melírování řas z široké palety barevných odstínů nebo glitrových řas a prodej různých produktů k péči o řasy.

Aplikace je bezbolestná a trvá cca 2 hod.-1.aplikace.

Každé 3 až 4 týdny se chodí na doplnění, při kterém se doplní dorostlé řasy a trvá to cca 1 hodinu.

Při správné aplikaci ´´řasa na řasu´´ se Vaše přírodní řasy nepoškodí.

Pokud nosíte kontaktní čočky, předem je vyjměte.

dc_rasy_salon_jasmin_2014 (4)Ačkoliv je péče o prodloužené řasy jednoduchá, prvních 24 hodin je pro spoje rozhodujících a je nutné dodržet několik zásad – nevystavovat řasy vodě, vlhku a nedotýkejte se jich. Po 24 hodinách jsou spoje již pevné a jsou odolné vodě i slzám. Vyhněte se ale máčení řas a plavání do 48 hodin od aplikace, aby spoje byly zcela funkční. Jediné, před čím by jste se měla malinko chránit je pára, např. z myčky na nádobí, trouby atd., nepoužívat k odličování olejový odličovač a nemnout oči.

Klientkám odpadá používání řasenky. Ale lze používat řasenku speciální na prodloužené řasy, je to ale zbytečné.Používání klasické řasenky naruší spoje.

Cena 1.aplikace … 1200 Kč
Doplnění- po 2 týdnech … 350 Kč, po 3 týdnech 400kč, při delší době mezi doplněními … 500 Kč, pokud nejsou oči vypadané úplně.
Kamínek -1 ks … 40 Kč
Melírování řas … od 50 kč

Kontakt: +420 737 372 376