Permanentní make-up

Radka Gavrunová
kontakt – +420604794003

provadí  zdravotní sestra, specialista na perm.make-up. s 20 letou praxí.
-certifikáty viz. níže v galerii-
Vystudovala Všeobecnou zdravotní školu v Děčíně r. 1991
1991-1999 pracovala na JIP (jednotka intenzivní péče)

Permanentní make-up

Perm. make-up je metoda, při níž dochází k povrchové mikropigmentaci kůže. Jeho účinek je časově omezen od 1-5 let, je to individuální, nedá se přesně odhadnou . Může to býti z více faktorů, např. podle pigmentu klientky , jak se  pečuje o p.m.  i po celkovém zhojení, podle tytu pleti, atd…
Perm. make-up není trvalý
Je to podklad pod líčení, většině klientkám stačí p.m. tak, jak se vpraví, někdo si po zhojení dolíčí vždy dle svého.
P.m. by měl proto jen lehce zvýraznit obličej – přirozeně, ale upraveně, avšak  ne „zmalovaně“.

rozdílové fotky celkového p.m. (obočí, linky, rty) před a měsíc po zákroku

Klientky to ocení jak po ranním probuzení, tak při sauně, na dovolené, atd.. Jste stále upravené a svěží .Také vám pomůže pokud trpíte alergií na dekorativní kosmetické přípravky-líčidla. Pokud jde o oči často při alergiích  slzíte a zároveň vaše upravenost není taková, jak  by jste si představovala.  Aplikací p.m vše tímto vyřešíte. I když budete slzet, žádné  pálení a odstranění líčidel  nenastane, protože pigment je vpravený ,vtetovaný do povrchu kůže, kterým zajistíte svoje uspokojení. Při příchodu klientky  proběhne konzultace , která se týká jak  barvy ,kterou budeme aplikovat, předkreslení  tvaru, který vždy klientka vidí ještě než se kosmetička začne aplikovat pigment  do kůže.  Co je  i důležité se zeptat na zdravotní stav.
Tvar   kosmetička předkreslí, domluví se i  na barvě pigmentu, který bude aplikovat . Vždy záleží na domluvě mezi klientkou a kosmetičkou.  Není problém ve výběru barvy, kterou bude klientka požadovat. Vysoká škála barev uspokojí každou z vás.  Důležité, je dbát  rad kosmetičky, která p.m. provádí, má totiž zkušenosti, jak  pigmenty chytají i jak dlouho vydrží.  Proto hodně záleží na praxi kosmetičky. Radila , bych každé z vás než si necháte aplikovat p .m., si   zjistit  informace a doporučení na salon . Např. od  klientek, které si již nechaly p.m. v daném salonu aplikovat.

Další informací, kterou byste měla vědět je, jak dlouho p.m. provádí, jaké barvy používá, atd. Na všechny Vaše otázky by měla kosmetička odpovědět bez jakéhokoliv zaskočení. Moje dlouholetá praxe se setkala již s mnoha špatně provedenými p.m. z jiných kosmetických  salonů  (např . modré , zelené oboč í, modrofialové kontury) a v tom je právě praxe  v aplikaci  p.m. tak důležitá. U šikovné a zkušené kosmetičky se toto nestane. Neprofesionální práce jiných kosmetiček jde  špatně opravovat a hlavně, je to úplně zbytečné, pokud budete dbát mých rad.

rozdílové fotky p.m. obočí před a po měsíci

Důležitá je i zdravověda, kterou by měla kosmetička ovládat, protože součástí p.m. je doplnění zdravotního dotazníku o zdravotním stavu klientky – klientky s poruchami srážlivostí krve by neměly podstupovat p.m., to samé u klientek s těžkou cukrovkou, alergií na mesocain, trimecain, lidocain, Pm. očních linek se také nesmí aplikovat, pokud má klientka zelený oční zákal, atd..To vše by s vámi měla kosmetička před aplikací prokonzultovat. A proto, jak stále zdůrazňuji, je velmi důležité si zjistit informace nejen o salonu, ale i o kosmetičce, které se svěříte.  Důležitá je také kontrola, která zahrnuje tzv. „korekci“ (doupravení), která je v ceně výkonu.  Korekce je důležitá z toho důvodu, že pokud se nějaký  stroupek, který se po aplikaci druhý den udělá a vyloupne se více do hloubky,  může způsobit  vyloupnutí i s pigmentem  a je nutné ho doplnit. Po výkonu je důležité dbát rad kosmetičky, jak budete o p.m. pečovat.  Veškeré informace dostanete písemně při odchodu.

p.m. rtů před, ihned po výkoně a 1 měsíc po zahojení

Doba aplikace je 1-1,5 hod., záleží na výkonu provedení. Je to absolutně bezbolestný výkon, v dnešní době se používají taková anestetika, která zmírní bolest na minimum. Anestesii rtů nám zajišťuje lékařka stomatologie.Ordinaci má v budově salonu na stejném patře. Na oči a obočí  se používají anestetika  lokální- místní  v  podobě masti. I ta vám zajistí absolutně bezbolestivý výkon.Klientka u výkonu odpočívá . Na veškeré otázky ráda odpovím na čísle 604 794 003.

VÝKONY + CENÍK

Rty

: Kontura 3.oooKč
: Kontura s částečným vystínováním 4.000 Kč
: Celá výplň rtů 5.000 Kč
: Anestezie u stomatologa 400 Kč (MUDr. zajištěn až k lehátku)

Obočí

: Vlásenkové 4.000 Kč
: Stínované 4.000 Kč

Linky

: V řasovém oblouku horní 2.500 Kč
: Silnější (rozšířené) 3.000 Kč
: Dolní 2.500 Kč
: SLEVA při aplikací horních i dolních linek  500 Kč sleva

OSTATNÍ SLUŽBY:

Kosmetika

Dermarollová mezoterapie
– omlazení pleti, zjemnění jizev po akné, atd. viz dermaroll (odkaz a stránky

Mikrojehličová mezoterapie

Nastřelování náušnic

Výplně kys.Hyaluronovou

                                                                                                                                                                                                          

One thought on “Permanentní make-up

  1. Pingback: Akce na listopad | Salon Jasmin

Comments are closed.