Pedikúra-Manikúra

Přístrojová pedikúra

IMG_3972Jedna z dalších kvalitních služeb salonu je přístrojová pedikúra – tzv. mediciální. Tato pedikúra se provádí za pomoci přístroje a speciálních jemných frézek. Těmito frézkami se dá bezbolestně, jemně i esteticky upravit nehet i plosky nohou. Provádíme pedikúru suchou – vhodná např. pro diabetiky, mokrá, kombinovaná, lázeňská. V ceně lázenské pedikury je lakování, masáž nohou i peeling. Můžeme vám pomoci od zdravotního problémů např. zarůstajících nehtů, odstranění kuřích ok a jiné. Stačí prijít. svěřit se s problémem a naše pedikérka – zdravotni sestra – vám ráda pomůže a nebo doporučí další možná řešení daného problému. Máme spolupráci s lékařkou, která vám ráda pomůže. Pokud to nebude v našich silách vám pomoci, rády doporučíme kam se obrátit, abychom předešli ke zhoršení stavu vašich nožek.

IMG_3969Co se týká estetické úpravy nehtu, můžeme nabídnout jak klasické lakování,tak aplikací gel-laku, shell laku, p-shine, modeláže nehtů atd. P-shine je výživná nehtová kůra, pocházi z Japonska. Dodává nehtům vitamíny, ale zároveň i lesk a sníží jejich lámavost. Díky speciální pastě a pudru, který vpravujeme do nehtu. Jsou lesklé i bez nanášení laku. Vydrží na nohou až 4 týdny.

Shellac – tento lak nepoškozuje přírodní nehet. Naopak dodává ochranu a tím zabraňuje opotřebení přírodního nehtu. Doporučujeme dámám, které dávají přednost dekorativní úpravě přírodních nehtů. Výsledný efekt u nohou je, že nehet je esteticky upraven v tenké vrstvě laku a krasně lesklý. Trvanlivost je 4-6 týdnů, což je doba do další pedikúry, kdy vám ho šetrnou metodou pedikérka odstraní – sloupne speciálním odsraňovačem,ne brousením! Pokud se dáma rozhodne Shellak již dále neaplikovat, její nehty jsou nepoškozené. Výborné je, že se lak opravdu neošoupe. V dnešní době je to jedna z opravdu hodně žádaných služeb. Přípravky, které používáme jsou schváleny hlavním hygienikem ČR. Veškerá sterilita, která je k pedikúře velmi důležitá, je u nás na 100% zajištěna.

Ráda bych vám přiblížila i doplňkové služby k pedikúře. Nesmíme zapomenout ani na speciální masáže plosek nohou, při kterých nastane taková relaxace, zž i na malou chvíli zapomenete na všední starosti…V dnešní době je důležité si připomenout i to, jak je pro nás důležité, abychom nožky měli v pořádku. Od nich se spousta zdravotních problemů odvíjí .Doba je naštěstí taková, že i muži se rádi o svůj zevnějšek starají. Pedikérské služby jsou u nás v salonu Jasmín opravdu i muži dosti žádané. I tomu jsme rády..

Ceník

Pedikúra lázeňská  v ceně je pedikúra,  peeling, masáž, maska, lakování… 350kč
Pedikúra… 250kč
Peeling od… 50kč
Masáž… 80kč
P-shine… 250kč
Klasické lakování… 50kč
Gel lak….250kč

 

MANIKÚRA

Nabízíme různé druhy ošetření rukou, od klasické manikúry, kdy je nehet upraven do určitého tvaru vyhovující klientce a odstraněna přebytečná kůžička v okolí nehtu, až po lakování nehtů, výživu a zpevnění přírodních nehtů či P-shine (japonská manikúra). Také můžeme nabídnout modeláž nehtů, kde používáme UV-gely kvalitních značek, nanášení Shell-laku, gel-laku, zdobení nehtu barevnými gely, třpytkami, samolepkami a také nesmíme zapomenout na péči o ruce a nehty (použití velmi kvalitní kosmetiky – peelingů a masek – značky Cuccio).

P-shine

P-shine, neboli japonská manikúra, je procedura používaná pro zpevnění přírodních nehtů pomocí vpravování pasty do nehtové ploténky a posléze vyleštění nehtu pudrem do perfektního lesku. Důležité jsou pravidelné návštěvy našeho salonu. Výsledkem pak budou zdravé, pevné a lesklé nehty. Tato metoda je vhodná pro třepící se nehty, u kterých vydrží  2-3 týdny. Tuto proceduru rádi navštěvují také muži.

Shellac

Aplikace laku následně vytvrzeného v UV-lampě. Nehet není poškozen, k dispozici je vysoká škála barevných odstínů laků. Je to dekorativní úprava přírodních nehtů s dlouhou trvanlivostí, která se pohybuje mezi 2-3 týdny (záleží na kvalitě přírodního nehtu). Pokud se zákaznice rozhodne shell-lak již dále neaplikovat, má vlastní nehty nepoškozené. Žádné broušení a poškozování nehtu nehrozí. O něco jiné je to u nanášení gel-laku, kdy se nehty před aplikací musí jemně obrousit.
K dovršení kvality našich služeb můžeme také nabídnout regenerační zábaly a masky na namáhané a popraskané ruce. Na zjemnění pokožky rukou můžeme doporučit peelingy a masáže.
Při návštěvě našeho salonu dokáže manikérka hravě poradit, co je pro vaše nehty vhodné.
Jak dlouho trvá manikúra? Zhruba 30 minut, s nanášením shell-laku  45 minut

Ceník

Manikúra … 200 Kč
Gel lak … 300Kč
Peelingy … od 50 Kč
Masky, masáž … od 50 Kč
Gelové nehty …od  350 Kč

Jakékoliv dotazy můžete směřovat na naše pedikérky, které  provádí nejen manikúru, ale i pedikúru v našem salonu. A hlavně co dodat má zdravotnické vzdělání , což v tomto oboru ma určitě velkou výhodu.